Obsługa informatyczna

Infrastruktura informatyczna jest obecnie nieodłącznym elementem każdego rozwijającego się przedsiębiorstwa. Istotną rolę odgrywają w dużej mierze systemy IT, ich działanie niejednokrotnie determinuje wiele czynników takich jak przepływ informacji czy analiza. Sprawne działanie firmy staje się niemożliwe w obliczu wadliwie funkcjonującego systemu komputerowego.

Optymalnym rozwiązaniem pozwalającym na zminimalizowanie skutków potencjalnych awarii oraz gwarantującym sprawną pracę infrastruktury IT jest przekazanie obszaru działalność przedsiębiorstwa w zakresie zadań teleinformatycznych firmie zewnętrznej.

Oferujemy Państwu współpracę w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej przedsiębiorstw oraz instytucji. Nasza oferta pozwala na redukcję kosztów związanych z utrzymaniem wewnętrznej kadry IT oraz umożliwia skupienie większej uwagi na podstawowej działalności firmy.
Chcąc zapewnić naszym Klientom dogodne warunki stworzyliśmy kilka modeli współpracy:
Stała umowa serwisowa - oferta skierowana przede wszystkim do firm i instytucji wymagających regularnego nadzoru technicznego. W ramach umowy zapewniamy stałą opiekę nad zapleczem informatycznym i dostęp do kompetentnej pomocy. Gwarantujemy kompleksową obsługę w ramach miesięcznej, zryczałtowanej opłaty abonamentowej!

Pomoc doraźna - forma dedykowana Klientom, których struktura informatyczna nie wymaga stałego nadzoru. Wykonywane usługi uzgadnianie i rozliczane są każdorazowo z Klientem. Współpraca opiera się na szeregu doraźnych czynności, w których zakres wchodzą: serwis sprzętu i oprogramowania, doradztwo oraz kursy obsługi.


Posiadamy kadrę z certyfikatami RHCE Jesteśmy certyfikowanym partnerem RedHat